Comarch S.A

Comarch ERP

O firmie

Comarch S.A od 23 lat wspiera firmy z Polski i ze Świata w osiąganiu większej rentowności dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań IT. Doświadczenie firmy wykorzystywane jest w branżach telekomunikacyjnej, finansowej, bankowej, handlu i usługach, infrastrukturze IT, przemyśle, służbie zdrowia oraz wśród małych i średnich przedsiębiorstw.

Firma ma za sobą kilkadziesiąt tysięcy projektów, które zakończyły się sukcesem. Realizowano je na 5 kontynentach w ponad 40 krajach. Comarch posiada własne działy badawczo – rozwojowe, które składają się z zespołu wysokiej klasy inżynierów IT.

Produkty i usługi

Comarch ERP dostarcza rozwiązania w postaci systemów Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP ALTUM. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, prowadzenie biznesu i wyprzedzenie konkurencji staje się jeszcze prostsze.

Systemy informatyczne w oparciu o dodatkowe rozwiązania można zintegrować z każdym aspektem pracy przedsiębiorstwa. Oferta firmy zawiera również zkolenia z systemów klasy ERP oraz wsparcie pod kątem serwisowania oprogramowania.

Comarch ERP Optima     Comarch ERP XL       Comarch ERP Altum

Kontakt

al. Jana Pawła II 39 A
31-864 Kraków
tel. +48 12 646 1000
fax. +48 12 646 1100
www.comarch.pl