Connecto Sp. z o.o.

Connecto Sosnowiec Logo

O firmie

Connecto Sp z o.o. powstała w 2005 roku i od samego początku jest partnerem firmy Comarch, wdrażającym systemy klasy ERP. Connecto jest producentem systemu Connecto DMS, który wykorzystywany jest do zarządzania przedsiębiorstwem. W jego skład wchodzi elektroniczny obieg dokumentów, CRM, zarządzanie projektami oraz Business Intelligence. Oprogramowanie te oferowane przez firmę sprawdza się w każdej branży.

Connecto od 2011 roku jest partnerem Śląskiej Izby Budownictwa, a w 2016 roku firma została złotym partnerem Microsoft. Firma składa się z prawie 60 specjalistów i posiada dwa oddziały – w Sosnowcu oraz w Łodzi, dzięki czemu potrafi obsłużyć Klientów z każdej części Polski.

Oferowane produkty i usługi

Connecto DMS

Kompleksowe wdrożenie autorskiego systemu Connecto DMS (wykonanie analizy przedwdrożeniowej, implementacja oprogramowania, szkolenie, wsparcie powdrożeniowe). Dopasowanie modułów i działania systemu pod wymagania Klienta.

Comarch ERP logo

Kompleksowe wdrożenie systemów Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL (analiza przedwdrożeniowa, implementacja, szkolenie, wsparcie powdrożeniowe).

W ofercie znajdują się również szkolenia z obsługi systemów informatycznych klasy ERP oraz DMS dla grup i osób prywatnych i wsparcie związane z serwisem oprogramowania klasy ERP i DMS.

Kontakt

Oddział Sosnowiec

ul. Mariacka 1 / 5
41-205 Sosnowiec
tel. 32 263 00 00
fax. 32 263 30 65
biuro@connecto.pl
www.connecto.pl

Oddział Łódź

ul. Łagiewnicka 54-56
91-463 Łódź
tel. 42 715 89 00
biuro@connecto.pl