Netrix

Netrix

O firmie

NETRIX to marka, na której sukces pracujemy nieustannie od 2009 roku. Posiadamy 4 oddziały (w Warszawie, Gdańsku, Lublinie i Rzeszowie).

Wspieramy firmy poprzez:
•       tworzenie szytych na miarę rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw,
•       możliwość pozyskania finansowania na te systemy,
•       współpracę z Centrum Badawczo-Rozwojowym Netrix S.A

Dysponujemy zespołem ponad 50 specjalistów IT, zarówno od systemów informatycznych jak i sprzętu. Do tej pory obsłużyliśmy 222 zadowolonych klientów.

Od ponad 6 lat wdrażamy systemy informatyczne do zarządzania firmą, które automatyzują procesy i zmniejszają czasochłonność pracy. Wsłuchujemy się w problemy klientów i potrafimy zaproponować im rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Oferowane produkty i usługi

Jako partner Microsoft, MicroStrategy, WebCon oraz Comarch S.A. wybieramy te systemy ERP oraz rozwiązania Business Intelligence, które pasują ściśle do danej branży. Pomogliśmy już 222 zadowolonym klientom z takich branż, jak: meblowa, metalowo-maszynowa, spożywcza oraz handlowa (hurtowa i detaliczna).

Współpracujemy z Centrum Badawczo-Rozwojowym Netrix S.A. oraz centrum konsultingowym, przez co jesteśmy w stanie zaproponować Ci innowacyjne rozwiązania, jak i pomóc w dofinansowaniu wdrożenia lub zakupu systemów informatycznych dla Twojej firmy.

Kontakt

ul. Wojciechowska 31
20-704 Lublin
Tel. 81 463 42 41
Fax. 81 740 47 37
e-mail: biuro@netrix.com.pl
www.systemy.netrix.com.pl