Program magazynowy

Program magazynowy

Program magazynowy charakteryzuje podział na moduły i precyzyjne dopasowanie się do potrzeb firmy, która inwestuje w system. Dlaczego warto wybrać oprogramowanie, na co się zdecydować i ile to kosztuje?

Program magazynowy

Magazyn wspiera działania handlu i jest w pełni dopasowany do działań przedsiębiorstwa, niezależnie od branży, gdzie ma to funkcjonować. O pełnych możliwościach oprogramowania potencjalny Klient dowiaduje się podczas prezentacji, a potem analizy przedwdrożeniowej, która pozwala ograniczyć ryzyko błędu podczas procesu wdrażania.

Program magazynowy a wystawianie faktur

Program do faktur jest jednym z modułów, jakie znajdują się w oprogramowaniu magazynowym. Umożliwia tworzenie dokumentów korygujących i prowadzenie rejestru usług oraz kontrahentów. Dzięki zastosowaniu modułu można w prosty sposób obsługiwać transakcje handlowe. Dotyczy to faktur sprzedażowych i zakupowych, a także sprzedaży towaru osobom fizycznym.

Program integruje się także z elektronicznym obiegiem dokumentów oraz system CRM, wykorzystywanym do zarządzania relacjami z Klientem.

Program i magazyn – jak to połączyć?

Firmy decydujące się na inwestycje w program magazynowy otrzymują możliwość pełnej kontroli procesów logistycznych, które mają miejsce w przedsiębiorstwie. To pozwala na szybkie i łatwe zarządzanie pod kątem przyjmowania i wydawania towaru, kontrolowania stanu oraz tworzenia zamówień.  To wszystko w ramach jednego narzędzia.

Możliwe jest wystawienie dokumentów oraz prowadzenie kilku magazynów bez przełączania się między systemami, co poprawia komfort pracy i przyśpiesza działania. Do dyspozycji w programie do magazynu mamy m.in. moduł handel, dzięki któremu otrzymujemy prostą produkcją i opcję tworzenia deklaracji czy obracanie opakowaniami kaucjonowanymi.

Zaletą systemu jest też współpraca z czytnikami kodów kreskowych. Program wykorzystuje się również w kontaktach z Klientami detalicznymi. Pozwala on wystawić paragon i powiązać z nim fakturę sprzedażową.

Istotną kwestią przy wyborze systemu jest wspomniana już analiza przedwdrożeniowa. Dzięki niej specjaliści wdrażający oprogramowanie są w stanie określić wstępnie czas wdrożenia systemu w konkretnej firmie oraz przybliżyć koszta takiej realizacji. Przeważnie w analizie przedwdrożeniowej udział biorą specjaliści IT oraz zarząd przedsiębiorstwa, które decyduje się na system.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się jaki system będzie dla Ciebie najlepszy? Nasi specjaliści dostępni są pod numerem telefonuZadzwoń 32 420 66 21.